Analiza Formuła Unlimited na kartę

analiza-formula-unlimited-na-karte

Odświeżoną Formułę Unlimited reklamują Krzysztof Hołowczyc i Kamil Stoch. Po prostu dzwonią i mówią. Na banalne reklamy telewizyjne wyraźnie nie zabrakło pomysłów. Zdążyliśmy już zobaczyć wiele podobnych ofert i reklam.

Z zadowoleniem można jednak stwierdzić, że ostatni z wielkich operatorów wystartował z nielimitowaną ofertą dla użytkowników prepaidów. Eldorado wielu operatorów, oferujących limitowane usługi w nielimitowanych cenach właśnie się kończy, dzięki działalności małych, wirtualnych operatorów, takich jak Virgin Mobile oraz Mobile Vikings. Oferta Play Unlimited nie jest być może zachwycająca, ale warto uważnie się jej przyjrzeć.

play-formula-unlimited-krzysztof Formuła Unlimited na kartę

Charakterystyka Formuła Unlimited na kartę

Oferta kierowana jest zarówno do nowych, jak i starych klientów Play. Ci, którzy już korzystają z usługi Unlimited, w jej starszej wersji, nie muszą nic robić, aby skorzystać z tej oferty. Po prostu – otrzymają automatycznie lepsze warunki, co następuje z chwilą odnowienia pakietu. Osoby, które korzystały z innej oferty Play na kartę mogą włączyć nową Formułę Unlimited za pośrednictwem kodu *163*10# lub w centrum Play 24.

Nielimitowana oferta w wydaniu Play to dwa pakiety do wyboru, obowiązujące przez 7 lub 30 dni. W ich ramach dostajemy nielimitowane minuty i SMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych oraz stacjonarnych, a także pakiet 500 MB lub 6 GB transferu danych. Warunkiem koniecznym do aktywacji usług jest posiadanie środków wystarczających na opłacenie usług. Za Formułę Unlimited na 7 dni trzeba zapłacić 9 zł, Formuła Unlimited na 30 dni kosztuje 25 zł.
Usługi są aktywuje się kodami. W przypadku Unlimited na 7 dni kod aktywacyjny to *111*406*1#. Można tę usługę aktywować również SMS-em na numer 111 o treści START.406. Dezaktywujemy usługę kodem *111*406*2# lub SMS-em na numer 111 o treści STOP.406
Usługę Unlimited na 30 dni aktywuje się kodem *111*407*1# lub SMS-em wysłanym na numer 111 START.407. Dezaktywuje ją kod *111.407*2# lub SMS STOP.407.
Niestety, Play nie oferuje w tej usłudze pakietu SMS-ów oraz roamingu.

play-formula-unlimited-krzysztof Formuła Unlimited na kartę

Cennik Formuła Unlimited na kartę

W ofercie Unlimited na kartę dostępne są dwa pakiety usług, różniące się okresem ważności oraz ceną. Pakiet Unlimited na 7 dni kosztuje 9 zł, identyczna usługa (z większym limitem transferu danych) na 30 dni – 25 zł. W tych kwotach mieszczą się wszystkie usługi: nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz pakiety danych, odpowiednio 500 MB i 6 GB.
Wraz z wprowadzeniem obowiązku rejestracji kart SIM Play skierował do swoich abonentów oraz posiadaczy kart innych operatorów bonusową ofertę, adresowaną m.in. do klientów Play Unlimited. Za zarejestrowanie karty prepaid w sieci Play dostajemy dodatkowe 100 zł przeznaczonych na rozmowy i SMS-y, 10 GB transferu danych oraz konto ważne przez rok.

Internet Formuła Unlimited na kartę

W zależności od tego, jaki pakiet wybierzmy, otrzymujemy do dyspozycji 500 MB lub 6 GB transferu danych. Przy rejestracji karty SIM dostajemy dodatkowe 10 GB.

Podsumowanie

play-formula-unlimited-krzysztof Formuła Unlimited na kartę

Klient dostaje praktycznie wszystko, czego może wymagać na co dzień za niewygórowaną cenę. Szkoda, że operator nie uwzględnił w tej ofercie pakietu MMS-ów, ale można je dokupić, jeśli są niezbędne . Nie ma też w ofercie Unlimited roamingu, co można uznać za poważne niedopatrzenie, , bo komuż będzie się chciało pamiętać o jego wykupieniu np. przed weekendowym wypadem do Pragi lub Berlina .

Co nam się podoba

Jedna z najtańszych ofert
Duży pakiet transferu danych w ofercie Unlimited na 30 dni

Co nam się nie podoba

Brak MMS-ów w pakiecie
Brak zniżek na usługi roamingowe

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top