Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Analizy

Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video u operatorów

Co obejrzeć? Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video

Operatorzy wiążą swoją ofertę z dostępem do serwisów VOD. Reklamując ofertę, bazują na treściach dostarczanych przez serwisy. Wykorzystują przy tym najlepsze produkcje zachęcając Nas do zakupu abonamentu, Internetu, Internetu z telewizją plus dodatkowym dostępem do platformy VOD. Dla użytkowników jest to dobra okazja, żeby kupić usługę, a przy okazji uzyskać dostęp do filmów i seriali za darmo (w cenie usługi).

Takim sposobem otrzymujemy swoistą listę TOP produkcji wybraną przez operatorów (jako reklama oferty). Zobaczmy zatem, jakie filmy i seriale polecają operatorzy w Polsce. Większość na pewno warto obejrzeć, przekonajmy się.

Darmowy dostęp można uzyskać nawet na 12 miesięcy. Aktualnie taka promocja jest w sieci Vectra. Szczegóły w tekście niżej.

Co oglądać według Play?

Kupując nowy Abonament od „rozmiaru” M lub dowolny Internet mobilny otrzymujemy dostęp do Amazon Prime Video na 30 dni za darmo. Operator promuje swoją ofertę wybranymi produkcjami:

The Boys

Hanna

Star Treck Picard

Istnieje możliwość włączenie usługi Neflix i płatności z Play, do wyboru są wszystkie plany taryfowe serwisu. Aktualnie w sieci Play nie ma promocji na usługę Netflix.

Chili jest serwisem VOD w którym płacimy za każdą produkcję. Film można wypożyczyć lub kupić. Wypożyczenie filmu jest tańsze, mamy 28 dni aby go obejrzeć i 48 godzin od pierwszego uruchomienia. Kupno filmu pozwala na na oglądanie go w dowolnym momencie. Filmy można wypożyczać i kupować wybierając opcję płatności z Play. Pierwszy film z płatnością Play jest 20% taniej.

W przypadku serwisu Netflix i Chili główną korzyścią, jest wygodna płatność z Play.

Platforma Play NOW TV, oprócz treści dostępnych w serwisie jako telewizja oferuje możliwość włączenia pakietu HBO. W skład pakietu wchodzi: HBO GO wraz z programami HBO, HBO 2, HBO 3, za 20 zł miesięcznie.

Wideo Non Stop to usługa dzięki której klienci sieci Play mają nielimitowany transfer wideo. Netflix, HBO GO, RedBull TV nie zużywają pakietu GB. Koszt takiej usługi to 15 zł miesięcznie, w przypadku aktywacji w Play24. Aktywacji innymi kanałami wiąże się z płatnością 20 zł miesięcznie.

Jakie filmy i seriale poleca Orange?

W Orange do Abonamentu możemy opcjonalne wybrać HBO GO. Pierwszy miesiąc jest za darmo, potem zapłacimy 25 zł miesięcznie. Do promocji HBO GO dla swoich abonentów Orange wybrał dużo produkcji, filmów i seriali.

Stewardesa

Kocha, lubi, szanuje

MR. Robot sezon 4

Oprócz tych znajdziemy w materiałach promocyjnych następujące:

 • Profesor i szaleniec
 • Dopóki ślub nas nie rozłączy
 • Nędznicy
 • Normalni ludzie
 • Romulus
 • Od Nowa
 • Wychowane przez wilki
 • Gra o tron
 • Ślepnąc od świateł
 • Czarnobyl
 • Euforia

Serwis Netflix w Orange dedykowany jest użytkownikom z pakietem Orange TV. Z poziomu dekodera wystarczy zalogować się do usługi Netflix i wybrać interesujący nas plan subskrypcji. Jakie filmy i seriale poleca Orange?

W głębi lasu

Wiedźmin

Dark

W materiałach promujących Netflix na stronie Orange znajdziemy następujące filmy i seriale:

 • Siły kosmiczne
 • Euro Mision
 • Snowpiercer
 • The Eddy
 • Lucyfer
 • The Old Guard
 • The Umbrella Academy
 • Rodzeństwo Willoughby

Orange posiada usługę, dzięki której można oglądać treści z wybranych serwisów VOD, nie pomniejszając pakietu GB. Video Pass to nielimitowany transfer danych w aplikacjach: Orange TV Go, vod.pl, YouTube, Netflix, HBO GO, WP Pilot, Canal Plus, CDA Premium, TVP Stream, TVP VOD, TVP Sport, IPLA, vod.pl, Poland in, Player. Z wyższym abonamentem dostępne za darmo, normalnie usługa kosztuje 20 zł miesięcznie.

T-Mobile nic nie poleca

W ofercie T-Mobile aktualnie nie ma żadnych promocji na usługi VOD. Natomiast istnieje możliwość dokupienia usługi Netflix lub Amazon Prime Video do dowolnej usługi operatora. Abonamentu, Internetu domowego lub mobilnego. Plusem takiego rozwiązania jest jeden rachunek. W przypadku Netflixa dostępne są wszystkie plany usługi. Cena usług VOD nie różni się od tego gdybyśmy kupowali ją indywidualnie.

Przy zakupie Internetu światłowodowego w prezencie otrzymujemy dostęp do serwisu IPLA. Dostęp przydzielana jest na 90 dni. Jest to pakiet 109 kanałów IPLA TV oraz 4 kanały IPLA Eleven Sports. Po okresie promocyjnym dostęp do usługi IPLA TV kosztuje 50 zł za miesiąc. Pakiet IPLA Eleven Sports to wydatek 15 zł miesięcznie.

Warto tutaj wspomnieć o możliwości uruchomienia Supernet Video HD za 15 zł miesięcznie. Daje to możliwość oglądania serwisów VOD bez zużycia pakietu danych. Serwisy dostępne w tej usłudze to: YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, ipla, player, vod.pl, Filmy Google, Chili, TVP VOD, TVP Sport, Stream TVP, TVP Info, Wyborcza.pl, WP Plilot, Poland In, TikTok, Twitch.

Internet mobilny T-Mobile w porównywarce Teleguru.

Vectra najlepsza promocja z Netflix

W sieci Vectra, w zależności od oferty, serwis Netflix możemy otrzymać na 3, 6, 9 lub 12 miesięcy za darmo. Promocyjną ofertę Vectra reklamuje Cezary Pazura. Do promocji zostały wybrane popularne produkcje Netflix, zobaczcie jakie.

Stranger Things

Dom z papieru

Park Jurajski: Obóz Kredowy

Do każdej oferty Internetu, bądź Internet z telewizją można dokupić HBO GO. Miesięczny koszt usługi to 24,99 zł. Ze wzglądu na aktualną promocję Netflix, oferta HBO GO nie jest szczególnie eksponowana.

Sprawdźcie oferty Vectra z usługą Netflix

Vectra Internet 300 Mb/s + Netflix na 3 miesiące + TIDAL Premium na 6 miesięcy za 0 zł

Vectra Internet 450 Mb/s + Netflix na 6 miesięcy + TIDAL Premium na 6 miesięcy za 0 zł

Vectra Internet 600 Mb/s + Netflix na 6 miesięcy + TIDAL Premium na 6 miesięcy za 0 zł

Internet 300 Mb/s. TV pakiet Złoty. Netflix na 3 miesiące. TIDAL na 6 miesięcy.

Internet 450 Mb/s. TV pakiet Platynowy. Sport na Ostro lub Cinemax i Netflix na 9 miesięcy. TIDAL na 6 miesięcy.

Internet 600 Mb/s. TV Super Film&Sporty. Sport na Ostro i Cinemax plus pakiet Eleven. Netflix na 12 miesięcy. TIDAL na 6 miesięcy.

UPC

HBO GO w sieci UPC dostaniemy w 2 opcjach:

 • Z Internetem dobierając usługę HBO GO przez pierwsze 2 miesiące zapłacimy 1 zł, potem 19,99 miesięcznie. Okres zobowiązania wynosi 12 miesięcy.
 • Pakiet Internet + Telewizja dobierając usługę HBO HD + HBO GO zapłacimy 25 zł przez pierwsze 3 miesiące potem 30 zł miesięcznie. Aktywacja to 29,89 zł. Okres zobowiązania wynosi 6 miesięcy. Z tą opcja otrzymujemy 3 kanały HBO, HBO 2, HBO 3, HBO GO i HBO OD (on demand) jest biblioteką HBO GO na dekoderze UPC.

UPC w materiałach reklamowych zachęca do obejrzenie w HBO GO:

Kłamstwo doskonałe

Miasto niedźwiedzia

Mroczne materie

 • Niech gadają
 • Romulus
 • Stewardesa
 • Osierocony Brooklyn
 • Od nowa

Plus

Podpisując nową umowę na Abonament w Plusie opcjonalnie możemy włączyć HBO GO. Pierwszy miesiąc jest za darmo, później usługa kosztuje 20 zł miesięcznie.

Żeby uruchomić HBO GO, wystarczy wysłać SMS-a pod numer 2601 o treści AKT HBO3.

Plus w w swoich materiałach promocyjnych wykorzystuje następujące produkcje HBO:

Od nowa – serial

Niech gadają

Niech gadają

Ptaki Nocy

Osierocony Brooklyn

Doktor Sen

W Plusie można uruchomić darmowy pakiet IPLA Plus. Jest to dostęp do kilku programów: Polsat News HD, Polsat News 2, Superstacja, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD. Dostajemy również dostęp do wytwórni filmów „Kadr”. Oprócz tego, w ramach pakietu dostęp do kilkunastu średniej jakości seriali. Możliwości serwisu IPLA można rozszerzyć dokupując dodatkowe pakiety. W ofercie znajduje się również HBO GO za 20 zł miesięcznie.

Netia poleca bardzo dużo filmów i seriali

Do każdej usługi Szybki Internet Max oraz Internet Max z telewizją w dowolnym pakiecie, można dokupić usługę HBO GO. Koszt usługi HBO GO w sieci Netia to 20 zł. Niektóre oferty mają 1 miesiąc za darmo za usługę HBO GO.

Netia szczególnie poleca do objerzenia na HBO GO:

 • Doktor Sen
 • Ptaki Nocy
 • Normlani ludzie
 • Euforia
 • Wampiry: Dziedzictwo
 • Stan zagrożenia
 • Przegląd tygodnia. Wieczór z Johnem Oliverem
 • Snowfall
 • Malowanie z Johnem
 • Kocha, lubi, szanuje
 • Skazani na sibie
 • Profesor i szaleniec
 • Lato Bagnoldów
 • Nędznicy

Oferty Netii dostępne z HBO GO w promocji 3 miesiące za 0 zł

Netia Szybki Internet Max 300 Mb/s TV Pakiet M i HBO GO

Netia Szybki Internet Max 600 Mb/s TV Pakiet M i HBO GO

Netia Szybki Internet Max 1 Gb/s TV Pakiet M i HBO GO

Netia Szybki Internet Max 300 Mb/s TV Pakiet L i HBO GO

Netia Szybki Internet Max 600 Mb/s TV Pakiet L i HBO GO

Netia Szybki Internet Max 1 Gb/s TV Pakiet L i HBO GO

Podsumowanie

Polecanie filmów i seriali wychodzi operatorom bardzo dobrze. Z kolei zintegrowana płatność ułatwia podjęcie decyzji. Usługi HBO GO, Netflix, Amazon Prime Video można uruchomić na urządzeniu dostarczonym w cenie abonamentu.

Amazon Prime Video można wypróbować tylko w sieci Play. 30 dni to wystarczająco dużo czasu, żeby zapoznać się ofertą i podjąć decyzję.

HBO GO w standardowej promocji z pierwszym darmowym miesiącem jest prawie u każdego, wyjątkiem jest T-Mobile. Zazwyczaj cena po próbnym miesiącu to 20 zł oprócz Orange, w którym trzeba zapłacić 25 zł.

Najlepszą promocyjną ofertę z Netflix znajdziemy w sieci Vectra. Nawet 12 miesięcy za darmo w wybranych ofertach Internetu i telewizji.

Kilku operatorów posiada dodatkową usługę dzięki której nie zużywamy pakietu GB oglądając filmy w serwisach. W T-Mobile jest to usługa Super Video HD. Orange to Video Pass. Plus posiada pakiet 5 GB (w danym okresie rozliczeniowym) transferu dla użytkowników abonamentu i Internetu mobilnego. Klienci sieci Play mogą kupić pakiet Wideo Non Stop najlepiej przez aplikację Play24, usługa kosztuje wtedy 15 zł.

W każdym przypadku, zawsze można zrezygnować z subskrypcji i zmienić ją na inną.

Pozostaje coś wybrać i zacząć binge watching.

Zajrzyjcie do artykułu Netflix za darmo i przekonajcie się, czy to możliwe.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button