Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Analizy

Oferta internetu LTE od Cyfrowego Polsatu

Oferty internetu LTE z urządzeniami lub bez

Oferta

Oferta internetu LTE Cyfrowego Polsatu jest bardzo klarowna i tożsama z ofertą internetu LTE Plus-a. W łatwy sposób zorientujemy się, którą ofertę wybrać. Dostępne jest pięć ofert od 30 GB po 100 GB w opcji z urządzeniem lub bez. Umowę podpisujemy na 24 miesiące. W każdej ofercie pierwszy miesiąc jest za 0 zł. Dodatkową usługę, czyli Pakiet IPLA Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów UEFA, można dokupić za 40 zł miesięcznie do każdej oferty. W najdroższej opcji z pakietem 100 GB, za 90 zł usługa jest w cenie.

GBCenaCena za 1 GB
30 GB30 zł1,00 zł
45 GB40 zł0,89 zł
60 GB50 zł0,83 zł
100 GB70 zł0,70 zł
100 GB IPLA SPORT PREMIUM90 zł0,90 zł

Usługi

Bez końca w zasięgu LTE jest to usługa, która zaczynając od abonamentu za 40 zł dostępna jest we wszystkich droższych w cenie. Jak działa usługa LTE bez końca? Po wykorzystaniu pakietu GB jeśli jesteś w zasięgu LTE to nadal możesz korzystać z internetu bez limitu. W przypadku, gdy korzystamy z oferty za 30 zł i limit GB został wykorzystany, lub jesteśmy poza zasięgiem LTE i limit GB został wykorzystany wówczas prędkość spada do 32 kb/s.

Pakiet nocny 200 GB dodatkowy nocny transfer, który można dokupić w cenie 3 zł miesięcznie. Transfer dostępny od 1:00 do 8:00.

Ochrona Internetu czyli pakiet antywirusowy na 3 urządzenia. W każdej ofercie miesiąc usługi otrzymujemy gratis.

Testuj Internet LTE PLUS — każdą ofertę internetu można testować przez 15 dni. Jeśli nie będzie z jakiegoś powodu odpowiadać, można ją zwrócić.

Urządzenia

Oferta dostępna jest również z urządzeniem, za które płacimy dodatkowo do abonamentu. Miesięczna kwota, która trzeba dopłacić, zależy od wybranego urządzenia, nie od wybranego abonamentu internetu LTE.

Huawei E5785Lh LTE OCP — więcej o Mobilnych routerach LTE. Bez względu na wybrany abonament za urządzenie trzeba zapłacić 15 zł miesięcznie. Mobilny router LTE jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którzy mieszkają sami lub dużo podróżują i chcą podłączyć kilka urządzeń jednocześnie do internetu.

blank
Huawei E5785Lh

Zestaw Internetu Domowego z zestawem Interphone 300 (czyli ODU – IDU 300) dostępny od oferty za 30 zł. Miesięczna opłata za zestaw to 20 zł. Zestaw szczególnie polecamy tym, którzy mieszkają w znacznej odległości od nadajnika. Dzięki zewnętrznej antenie, znacząco poprawia się zasięg.

Huawei B525 LTE dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu od oferty za 30 zł. Router Huawei to 12 zł miesięcznie dodatkowo do abonamentu. Wybór do domu, który jest w zasięgu sieci LTE.

Warto dobrać sprzęt w taki sposób, żeby zawsze być w zasięgu, dzięki temu otrzymuje się dostęp do nielimitowanego internetu LTE. Więcej o routerach domowych, można przeczytać w artykule Routery LTE.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button