Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Artykuly

Etui na telefon i szkło hartowane – zabezpiecz swój smartfon przed uszkodzeniami mechanicznymi

Smartfon to wielofunkcyjne urządzenie o nieograniczonych możliwościach. Pierwotną rolą telefonu komórkowego było oczywiście kontaktowanie się z innymi osobami poprzez rozmowy telefoniczne bądź wiadomości tekstowe. Rozwój technologiczny sprawił, że współczesny smartfon stał się niczym niewielki komputer, który towarzysz nam każdego dnia. Dlaczego konieczne jest zainwestowanie w etui na telefon oraz szkło hartowane?

Solidne etui zabezpieczające smartfon

Właściwe zabezpieczenie telefonu komórkowego znacznie zwiększa jego żywotność. Nieustanny bieg, pośpiech i szybkie tempo życia sprawiają, że nie zawsze zwracamy uwagę na bezpieczeństwo naszego smartfonu. Wrzucając urządzenie do torebki bądź wkładając do kieszeni spodni, narażamy je na uszkodzenia mechaniczne – zarysowania, pęknięcia bądź innego typu zniszczenia. Dlatego tak ważną kwestią jest zadbanie o prawidłowe zabezpieczenie smartfonu.

Etui na telefon to akcesorium obowiązkowe dla każdego użytkownika tego typu urządzenia. Solidna obudowa wykonana jest z wysokiej jakości materiału, który chroni nie tylko tylną część telefonu komórkowego, ale także jego krawędzie. Rynek sprzętu technologicznego wypełniają urządzenia o zróżnicowanych kształtach, formach i wymiarach. Oczywiście producenci etui są w stanie dopasować swoje produkty do każdego modelu smartfonu. Bardzo ważna jest konstrukcja obudowy, która ułatwiać powinna korzystanie z urządzenia. Unikać należy zatem etui na telefon, charakteryzujących się wykonaniem opartym na materiałach, które mogą generować dyskomfort podczas trzymania urządzenia w dłoni. W zależności od preferencji użytkownik zdecydować się może na obudowę z klapką bądź bez.

Szkło hartowane czy folia ochronna?

Oprócz etui warto jest zainwestować także w szkło hartowane na telefon. Cienkie, przezroczyste akcesorium chroni przedni ekran urządzenia przed zarysowaniem bądź zbiciem. Niezwykle delikatny przód smartfonu jest bardzo podatny na działanie czynników zewnętrznych. Wiele osób decyduje się na zastosowanie folii ochronnej, jednak nie stanowi ona pełnego zabezpieczenia ekranu. W przypadku nieoczekiwanego upadku urządzenia folia nie zabezpiecza ekranu przed pęknięciem – szkło hartowane wręcz przeciwnie. Jeżeli zastosujemy je na wyświetlacz naszego smartfonu, ekran otrzymuje maksymalną ochronę. Szkło oczywiście może pęknąć, jednak wyświetlacz pozostanie nienaruszony.

Profesjonalny sklep GSM jest w stanie dostarczyć akcesoria dla każdego modelu smartfonu. Bardzo ważne jest znalezienie pewnego i renomowanego sprzedawcy, dysponującego wysokiej jakości akcesoriami, które zagwarantują nam prawidłowe zabezpieczenie naszego urządzenia.

Back to top button