Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Artykuly

Jaki wybrać Internet do domu?

Dla tych którzy chcą szybko wybrać. I tych, którzy lubią analizować.

Internet do domu najłatwiej znajdziesz przechodząc na stronę porównywarki ofert Teleguru. Teraz wystarczy tylko podać adres pod którym szukasz oferty Internetu i wybrać taką, która Ci odpowiada. Tak w skrócie. Jeśli chcesz się dowiedzieć trochę więcej i bardziej świadomie podejść do tematu wyboru Internetu domowego zapraszam do kolejnych części artykułu.

Prędkość Internetu do domu

Wybór domowego Internetu możesz zacząć od artykułu: Jaką prędkość Internetu potrzebujesz? dowiesz się dzięki niemu jaka minimalna prędkość właściwie jest Ci potrzebna. Można odnieść wrażenie, że 10 Mb/s dla jednej osoby to wystarczające minimum.

Wszystko się zgadza, do momentu, kiedy chcesz jednocześnie korzystać z aplikacji wykorzystujących z transferu internetowego. Albo kilka godzin zajmuje pobranie pliku. Czas to pieniądz, dlatego szybki Internet do oszczędność. 100 Mb/s to łącze, które daje już duży komfort korzystania z Internetu.

Internet stacjonarny do domu

To najlepszy wybór, pod warunkiem że nie jest to marne łącze telefoniczne. Najlepiej jeśli łącze internetowe było w technologii umożliwiającej osiągnięcie tych 100 Mb/s. Najbardziej pożądanym łączem w tym przypadku jest światłowód. Koniecznie przeczytajcie artykuł, z którego dowiecie się o korzyściach tego Internetu oraz znajdziecie tam ranking ofert podzielony według prędkości.

Internet domowy LTE

Nie masz dostępu do stałego łącza? Internet LTE jest rozwiązaniem. Ma swoje wady jak i zalety. Bez wątpienia jest to w pełni funkcjonalny Internet. Dodatkowo ma zalety, których nie ma Internet stacjonarny. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tym rozwiązaniu, przeczytaj artykuł:

A co jeśli Twój dom jest na wsi?

Nie oznacza, że nie będzie dostępu do szybkiego Internetu. Bez względu na to gdzie mieszkasz, zawsze znajdzie się rozwiązanie, żeby mieć dostęp do Internetu. Operatorzy cały czas modernizują swoją sieć. Najlepszym przykładem jest Play, który do 2021 roku ma być niezależny od roamingu krajowego. Rozbudowując swoją sieć kolejne miejscowości zyskują zasięg LTE i LTE ULTRA.

Coś dla leniwych — Oferty Polecane przez Teleguru

Chcesz szybko podjąć decyzję? Kilka ofert które aktualnie polecamy do wyboru. Wiem, że czasem trudno podjąć decyzję, może któraś z ofert poniżej spełnia Twoje oczekiwania.

Internet do domu stacjonarny

Internet do domu mobilny

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button