Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Artykuly

Radio Nowy Świat i Radio 357

Jak słuchać Radia Nowy Świat i Radia 357

Rozpad Radiowej Trójki można porównać do rozpadu radioaktywnego plutonu. Okres połowicznego zaniku Programu Trzeciego Polskiego Radia wynosi – 65,6%, w ciągu roku z 5,63% do aktualnie 1,94% słuchalności. W konsekwencji tego zjawiska powstały inne pierwiastki: Radio Nowy Świat i Radio 357. Nieoczekiwanie wygenerował ponad 17 milionów wyświetleń utworu Kazika: „Twój ból jest lepszy niż mój”. Coś się kończy, coś zaczyna, wszystko płynie.

Radio Nowy Świat

Swój program nadaje od 10 lipca 2020 roku. Rozgłośnia finansowana jest przez słuchaczy za pomocą platformy Patronite. Z założenia radio nie emituje reklam. Regularnych audycji można słuchać od 6:00 do 00:00. Pełen zespół tworzący RNŚ i wszystkie dodatkowe informacje znajdziecie na stronie. Profil radia jest muzyczno-publicystyczny.

Gdzie słuchać Radia Nowy Świat?

Radia Nowy Świat można słuchać wyłącznie przez Internet. Wszystkie możliwe opcje znajdziecie na stronie radia. Tutaj podaję kilka możliwości słuchania.

Radio 357

O pół roku młodsze Radio 357, audycje nadaje od 5 stycznia 2021 roku. Finansowanie radia również oparte jest na serwisie Patronite. Regularna emisja programów odbywa się w zależności od dnia od 6:00 do 23:00 lub północy, w sobotę od 9:00 do 22:00. Zespół radia 357 i dodatkowe informacje znajdzie na stronie. Tak jak RNŚ, Radio 357 ma profil publicystyczno-muzyczny.

Gdzie słuchać Radia 357?

Raport o stanie świata

W wyniku rozpadu Trójki powstała autorska audycja „Raport o stanie Świata” Dariusza Rosiaka. Pierwszy docinek pojawił się w marcu 2020 roku. Dodatkowe formaty realizowane przez autora to: „Raport na dziś”, „Raport o książkach”. Audycja finansowana przez słuchaczy za pośrednictwem Patronite. Audycji można słuchać:

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button