Artykuly

Sony otworzyło pierwszy podwodny sklep z urządzeniami mobilnymi

Xperia Aquatech Store znajduje się w archipelagu wysp zwanym „The World Islands” u wybrzeży Dubaju i umożliwi wybranym osobom zakupienie smartfonów z rodziny Xperia.

Sony od jakiegoś czasu miało plany dotyczące zbudowania pierwszego podwodnego sklepu w Dubaju, dedykowanego wodoodpornym smartfonom z serii Xperia. Projekt dość szybko nabrał rozpędu i tym sposobem już od dziś sklep będzie otwarty dla wybranej grupy gości. Znajduje się on 4 metry pod powierzchnią wody, a znaleźć w nim można wspomniane smartfony, jak również wodoszczelne tablety i akcesoria. Zadaniem wysoko wyspecjalizowanych nurków będzie eskortowanie klientów do sklepu oraz z powrotem na powierzchnie.

news-sony-aquatech-sklep1Jak powiedział Spyros Gousetis, dyrektor marketingu w Sony na rynki Bliskiego Wschodu i Afryki – „Sony Mobile zawsze zależało na elegancji i najwyższej jakości, a wraz z Xperia Aquatech Store chcieliśmy zaprezentować pionierską, wodoodporną technologię znajdującą się w urządzeniach Sony w sposób, który dostarczyłby wszystkim gościom i fanom niezapomnianych zarówno wizualnie, jak i emocjonalnie wrażeń”.

Wtórował mu Sasan Saeidi, dyrektor zarządzający w FP7 Dubai – „Od zawsze inspirowała nas bogata historia Sony Mobile oraz różnorodność innowacji zastosowanych w ich produktach. Xperia Aquatech Store został stworzony, aby idealnie pasować do podwodnego świata, w którym będzie się znajdował, jednocześnie wzbudzając wiele emocji wśród tych, którzy ujrzą go na własne oczy”.

FP7 Dubai jest należącą do Sony Mobile agencją kreatywną, odpowiedzialną za koncept i zaprojektowanie Xperia Aquatech Store.

Sklep będzie otwarty tylko przez 3 dni, a dostęp do niego uzyskają jedynie przedstawiciele prasy, zwycięzcy konkursów oraz VIP-y. Oznacza to więc, że póki co będzie to chwilowa i bardzo ekskluzywna atrakcja, ale sam pomysł jak najbardziej godny pochwały. Teleguru chętnie skorzystałby z takiej okazji i zrobił pierwsze zakupy w podwodnym salonie.

Źródło: iTechTriad

Tagi

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Back to top button
Close