Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Baza Wiedzy

Pobieranie filmów i muzyki z YouTube

Jak pobierać filmy z YouTube?

Oczywiście, że istnieje sposób na pobieranie filmów z YouTube. Jest w pełni legalny, bezpieczny, wygodny i po prostu działa. Jest to YouTube Premium, dokładnie. Za pewne zmartwiłem wszystkich, którzy liczyli, na to, że dostaną bezproblemowy i darmowy sposób na pobieranie filmów z YouTube. Takie sposoby również istnieją, czy są bezproblemowe, będziecie musieli sami sprawdzić i ocenić.

YouTube Premium

23,99 zł miesięcznie – tyle trzeba zapłacić za filmy bez reklam z możliwością blokowania ekranu podczas odtwarzania. Do tego pobieranie i odtwarzanie offline na urządzeniach mobilnych. Oprócz tego płacimy za YouTube Music Premium, również bez reklam i przerw w odtwarzaniu. Możliwe jest słuchanie offline maksymalnie przez 30 dni bez połączenia z Internetem. Warto również wspomnieć o dostępie do YouTube Kids bez reklam w cenie subskrypcji.

Dla porównania najtańsza subskrypcja TIDAL lub Spotify to 19,99 zł. HBO GO kosztuje 24,99 zł, NETFLIX 34 zł, Amazon Prime Video 25,99 zł.

Czy subskrypcja YouTube Premium jest dla Ciebie? Moim zdaniem jeśli zależy Ci na pobieraniu filmów, muzyki i odtwarzaniu offline jest to najlepsza z opcji. Czy subskrypcja YouTube Premium jest warta swojej ceny, to musisz ocenić sam. Pierwszy miesiąc jest za darmo, to wystarczająco długi czas, żeby się przekonać bądź nie.

Pobieranie z YT

Istnieje kilka sposobów na pobieranie filmów z serwisu YouTube. Nie polecam żadnego poza YouTube Premium. Po pierwsze legalność takich rozwiązań jest wątpliwa, niemniej jednak można pobierać pliki „do własnych celów”. Korzystanie z takich serwisów lub programów może stwarzać zagrożenie bezpieczeństwa. Strony umożliwiające pobieranie filmów z YouTube często przekierowują na inne strony o niskiej reputacji. Pobieranie treści możliwe jest w niskiej rozdzielczości i/lub bez dźwięku. Posiadają irytujące reklamy i wyskakujące okna. Mimo wszystko jeśli ktoś potrzebuje pobrać film lub muzykę z YouTube to ma taką możliwość

Działanie stron do pobierani polega na wklejeniu linku do filmu, który chcemy pobrać w odpowiednie okno. Po chwili plik jest gotowy do pobrania. Programy działają na podobnej zasadzie, posiadają dodatkowo opcje wyboru jakości, formatu, rozszerzenia filmu lub muzyki.

  • https://pl.savefrom.net
  • pobieracz.net
  • https://2conv.com/pl
  • https://keepv.id/3/
  • http://www.tubeleecher.com/
  • YouTube Downloader HD
  • 4K Video Downloader
  • xVideoServiceThief

Korzystając z serwisów lub programów do pobierania z YouTube róbcie to z głową. Niektóre może zablokować antywirus a to jest sygnał, żeby sobie odpuścić.

Tagi
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close