Fototest: Najlepsze dual cam (Honor 8, Huawei P9, iPhone 7 Plus, LG G5)

Czy dwa aparaty oznaczają dwa razy lepsze zdjęcie? A może to tylko modny dodatek do standardowej wersji smartfona? Cztery flagowe modele zmierzyły się w teście aparatów. Sprawdź który z nich robi najlepsze zdjęcia, iPhone 7 Plus, LG G5, Honor 8 czy może Huawei P9?

Uczestnicy naszego fototestu zostali wyposażeni w podwójne kamery, umożliwiające wykonywanie oryginalnych zdjęć. Nie jest to nowa funkcja, ale od pewnego czasu stała się bardzo modna, o czym możecie przeczytać tutaj. TeleGuru wybrtał się do Göteborga (Szwecja), aby  sprawdzić jak radzą sobie flagowe smartfony z dodatkową kamerą. Honor 8, iPhone 7 Plus oraz Huawei P9 zostały wyposażone w 12 Mpix matryce. LG G5 może pochwalić się większą liczbą Mpix bo aż 16, ale czy to pomoże pokonać przeciwników w naszym fototeście? Przekonajcie się sami!

P.S. Jak widać jeden z telefonów czasami miał problem software’owy (czarne kropeczki). Podobno problem został już rozwiązany wraz z najnowszą aktualizacją. W związku z tym nie zwracajcie uwagi na ten problem w fototeście.

P.S.2. podzielcie się swoimi wynikami w komentarzach 😉

Back to top button
Close