Fototest selfie: Fantastic Four (Galaxy S8+, Huawei P10, LG G6, iPhone 7 Plus)

Zamierzacie wybudzić portfel z zimowego snu i zakupić smartfona, dzięki któremu Wasze zdjęcia selfie będą lepsze niż kiedykolwiek? Fototest z udziałem Samsunga Galaxy S8+, iPhone’a 7 Plus, Huawei P10 i LG G6 pomoże w rozwianiu wątpliwości i dokonaniu wyboru.

Przy zakupie nowego smartfona dużą rolę odgrywa jego wygląd, mocne podzespoły i cena. Coraz częściej taką samą wartość dla klienta mają również parametry aparatów. Na szczęście, w odróżnieniu od tegorocznej wiosny, producenci nas rozpieszczają i wydają na rynek urządzenia zdolne do zastąpienia tradycyjnych cyfrówek. A co jeśli interesują nas autoportrety? Czy znajdziemy w sklepach telefony, które spełnią nasze oczekiwania? Jak najbardziej!

W tym fototeście Teleguru skupia się na jakości zdjęć selfie, a bohaterami po raz kolejny zostały modele Samsung Galaxy S8+, iPhone 7 Plus, Huawei P10 oraz LG G6. Fantastyczna Czwórka ma sporo asów w rękawie. Kierując się liczbą megapikseli i obietnicami marketingowi („Perfekcyjny portret”) to chiński Huawei P10 powinien być najlepszy z czwórki? Czy jednak smartfon Lewandowskiego jest najlepszy z czwórki? Sprawdź sam i napisz Twoje wyniki w komentarzach na samym końcu!

P.S. Wszystkie zdjęcia zrobione były w trybie Auto, z wyłączonym upiększeniem i wygładzeniem twarzy.

Back to top button
Close