Fototest selfie: Nowa nadzieja Galaktyki (Samsung Galaxy S8+, iPhone 7 Plus, LG G5, Zenfone 3 Deluxe)

Lubicie robić sobie selfie i jesteście zainteresowani flagowymi smartfonami? Przed Wami kolejny fototest, w którym sprawdzamy jakość zdjęć robionych przednią kamerką. Tym razem do grona uczestników dołączył świetny Galaxy S8+.

Nie ulega wątpliwości, że ostatnie lata zdecydowanie należą do autoportretów, które szybko opanowały cały świat i media społecznościowe. Widzimy je na Instagramie, Snapchacie, Facebooku – jednoosobowe, grupowe, nierzadko kreatywne, innym razem bardzo ryzykowne i mrożące krew w żyłach (np. zdjęcia z krawędzi najwyższych budynków czy w towarzystwie niebezpiecznych zwierząt). Wraz z ich popularyzacją wzrosła również potrzeba oferowania lepszych przednich aparatów w smartfonach. I tak oto w 2017 roku mamy na rynku urządzenia, które mogą zadowolić nawet bardziej wybrednych użytkowników.

W najnowszym fototeście udział wzięły: Samsung Galaxy S8+, iPhone 7 Plus, LG G5 oraz Asus ZenFone 3 Deluxe. Warto przypomnieć, że modele te zestawiliśmy ze sobą w opublikowanym kilka dni temu teście głównych aparatów, do którego również gorąco zapraszamy.

Jesteście ciekawi jakie zdjęcia robią główne aparaty tych smartfonów? Zapraszamy do poprzedniego fototestu: Fototest: Nowa nadzieja Galaktyki (Samsung Galaxy S8+, iPhone 7 Plus, LG G5, Zenfone 3 Deluxe)

Back to top button
Close