Najlepszy smartfon fotograficzny – zdjęcia nocne (iPhone 5S, iPhone 6, One M8, LG G3, Lumia 1020, Galaxy Note 4, Xperia Z1 Compact, Xperia Z3)

Miniony rok obfitował w premiery wielu świetnych, niekiedy bardzo zaskakujących i innowacyjnych urządzeń mobilnych. W końcu nadszedł czas podsumowań i ujawnienia najlepszych produktów minionego roku w kilku kategoriach. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta, ale zwycięzcy mogli być tylko jedni. Jakie są zatem ostateczne rozstrzygnięcia?

Teleguru przetestował w 2014 roku ponad 100 smartfonów i tabletów (najwięcej wśród wszystkich redakcji w Polsce), sprawdzając każde z nich pod wieloma kątami i w różnych warunkach, dostrzegając nawet najskrzętniej ukryte wady, ale i nierzadko całe morze zalet. Ostatecznie jednak, wspólnymi siłami, czyli drogą głosowania Czytelników i redakcji Teleguru, wyłoniono zwycięzców w sześciu odmiennych kategoriach. Nawiązując do nakrycia głowy Teleguru, nagrody podzielono na: Złoty, Srebrny oraz Brązowy Turban.

Każdy producent chwali się, że jego flagowy model na wbudowany najlepszy aparat na rynku. Teleguru ma dosyć marketingowej propagandy, więc postanowił raz na zawszę wyjaśnić tę kwestię sprawdzając, który telefon robi najlepsze zdjęcia! W tym celu idąc za śladami „Baśni tysiąca i jednej nocy” udaliśmy się do dalekiego Maroka, gdzie przez 10 dni wykonaliśmy ponad tysiąc fotografii.

W teście udział biorą smartfony powszechnie uznawane za najlepsze pod względem wykonywanych zdjęć: Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6, HTC One M8, LG G3, Nokia Lumia 1020, Samsung Galaxy Note 4, Sony Xperia Z1 Compact oraz Sony Xperia Z3. Zapraszamy Was do udziału w naszym fototeście. Pomóżcie Teleguru wybrać najlepszego wśród najlepszych!

Zapraszamy też do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami w komentarzach poniżej fototestu oraz przeczytania artykułu Najlepszy smartfon fotograficzny: Teleguru przeprowadza największy fototest w historii

 

 

Back to top button
Close