TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Najnowsze

Testy telefony Apple

apple
Amerykański producent smartfonów, tabletów i laptopów, który zyskał popularność dzięki wprowadzeniu na rynek iPhone’a oraz iPada – urządzeń z autorskim systemem operacyjnym iOS. Firma działa na rynku od 1976 roku, jej pierwszym produktem był komputer Apple.

W 2001 roku Apple wprowadza na rynek odtwarzacz iPod, który natychmiast zyskuje dużą popularność. 2007 rok należy do iPada – smartfona, który zrewolucjonizował interfejs inteligentnych telefonów. Jego sukces powtórzył iPad – tablet Apple’a, który debiutował w 2010 roku. Najnowsza linia produktów firmy to Apple Watch – inteligentne zegarki wprowadzone na rynek pod koniec kwietnia 2015 roku.
89%

WASZA OPINIA

Porównaj maksymalnie 3 produkty

Recenzje Apple

Test iPhone 7 Plus: Ciężkie monstrum

Bartek Dramczyk

13-02-2017
Potężny, ogromy – to pierwsze wrażenie, po wyjęciu z pudełka nowego iPhone’a 7 Plus. Imponujący wyświetlacz o przekąt...

Test Apple iPhone 6

Tomasz Słowik

01-09-2014
Kolejny rok, kolejny iPhone, kolejne rekordy sprzedaży i… brak rewolucji, no chyba że ktoś za takową uważa większy ek...

Test Apple iPhone 5S

Tomasz Słowik

06-07-2014
Uwaga! Zanim kupisz przetestuj w WezNaProbe.pl Smartfon z 2013. roku, który charakteryzuje się świetną jakością wy...

Opinie o Apple

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top