Recenzja Apple iPad

Apple iPad 3G
Urządzenie z 2010 roku, które zrewolucjonizowało tę gałąź rynku mobilnego i przez wielu uważane jest za podręcznikowy przykład tego typu urządzeń. Trzeba jednak pamiętać, że jest to już leciwy sprzęt i lepiej zainteresować się którąś z jego nowszych generacji.

1. Wykonanie i wygląd

Jak przystało na Apple, jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie. Obudowę zrobiono z jednego kawałka matowego aluminium oraz hartowanego szkła ochraniającego ekran. Całość prezentuje się bardzo minimalistycznie, a jedynym charakterystycznym elementem jest okrągły przycisk znajdujący się pod wyświetlaczem. Niestety, całość jest dosyć masywna (około 700 gramów) i trzymanie tabletu w jednej dłoni jest dosyć uciążliwe. W oczy rzuca się też spora ramka wokół ekranu, która dodatkowo powiększa (i tak duże) gabaryty. Zapomnieć dlatego można o przenoszeniu iPada w kieszeni czy małej torebce.

50
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze

Wiadomości o apple ipad