Test Apple iPhone 4

i-apple-iphone-4

Apple iPhone 4 jest kolejną generacją tego rozpoznawalnego smartfona klasy premium. Jednocześnie, podobnie do wersji 3GS, może być on interesujący z punktu widzenia dzisiejszego użytkownika. Niestety, jest to też urządzenie poniekąd wtórne, w przypadku którego przejście ze starszego modelu nie jest zbyt sensowne.

specyfikacje-apple-iphone-4

Jak przystało na produkt marki Apple, jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie. W czwartej generacji urządzenia obudowa została zrobiona z dwóch tafli szkła (z przodu i tyłu) oraz metalowej ramki. Nadal jest minimalistycznie, a całość tworzy do tego naprawdę ciekawy efekt. Niestety, styl został tu postawiony ponad praktycznością, dlatego bardzo trzeba uważać na kruchość urządzenia (pęknąć może zarówno ekran, jak i tył obudowy) oraz tendencję do brudzenia się z każdej strony.

Antena telefonu została połączona z jego aluminiową ramką, co doprowadza do sytuacji, że nieodpowiedni chwyt powoduje utratę zasięgu. Na szczęście, nowsze partie urządzenia zostały tego problemu pozbawione.

Oceny

Wykonanie, wzornictwo i ergonomia:
7 / 10
Wyświetlacz:
7 / 10
Komunikacja:
4 / 10
Jakość rozmów i dźwięk:
6 / 10
Oprogramowanie i aplikacje:
8 / 10
Płynność i wydajność:
5 / 10
Aparat:
6 / 10
Bateria:
5 / 10
Ekosystem:
8 / 10
Codzienne użytkowanie:
6 / 10
? %

Ocena redakcji

? %

1249 głosów czytelników

Sprawdź opinie

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top