Test Apple iPhone 4S

Apple iPhone 4S jest kolejną generacją tego rozpoznawalnego smartfona klasy premium. Jednak postęp względem starszej wersji jest w nim niewielki i poza kilkoma detalami spokojnie można zainteresować się starszym modelem.

specyfikacje-apple-iphone-4s

Jak przystało na produkt marki Apple, jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie. W piątej generacji urządzenia obudowa wygląda niemal identycznie, co w czwartej. Została ona zrobiona z dwóch tafli szkła (z przodu i tyłu) oraz metalowej ramki. Nadal jest minimalistycznie, a całość tworzy naprawdę ciekawy efekt. Niestety, styl został tu postawiony ponad praktycznością, dlatego bardzo trzeba uważać na kruchość urządzenia (pęknąć może zarówno ekran, jak i tył obudowy) oraz tendencję do brudzenia się z każdej strony.

Ważne, że rozwiązano problem z utratą zasięgu przy niefortunnym chwycie urządzenia. Problem ten występował w iPhone’ie 4. Warto też wspomnieć, że wizualnie 4S różni się od poprzednika tylko obecnością wcięcia nad przyciskami głośności i jest od niego o 3 gramy lżejszy.

Oceny

Wykonanie, wzornictwo i ergonomia:
7 / 10
Wyświetlacz:
7 / 10
Komunikacja:
5 / 10
Jakość rozmów i dźwięk:
6 / 10
Oprogramowanie i aplikacje:
8 / 10
Płynność i wydajność:
6 / 10
Aparat:
6 / 10
Bateria:
5 / 10
Ekosystem:
8 / 10
Codzienne użytkowanie:
6 / 10
? %

Ocena redakcji

? %

2867 głosów czytelników

Sprawdź opinie

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top