Recenzja BlackBerry Bold 9720

BlackBerry 9720
Budżetowy model wyposażony w sprzętową klawiaturę QWERTY i niewielki ekran dotykowy. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że prawie niczym się on nie odróżnia od kilkunastu innych modeli kanadyjskiego producenta BlackBerry. Co ciekawe, jest to następca modelu BlackBerry 9700, który jest o aż 4 lata starszy!

1. Wykonanie i wygląd

Wykonanie urządzenia jest bez zastrzeżeń, ale słuchawka sprawia wrażenie taniości, co może przeszkadzać. Szczególnie źle wygląda gumowa ramka, która jest niestety dosyć brzydka. Znacznie ułatwia ona jednak pewne i wygodne chwycenie smartfona. Wizualnie telefon przypomina inne modele BlackBerry, co dla niektórych może być zaletą, ale nie ma w nim niczego ciekawego (może poza gumą przypominającą skórę węża). Jego zaletami są jednak poręcznie rozmiary, więc słuchawkę bez problemu obsługiwać można jedną ręką.

Klawiatura jest największą (i jedną z nielicznych) zalet tego modelu. Pisanie na niej jest bardzo wygodne i szybkie. Nie jest ona jednak idealna dla osób z dużymi palcami, gdyż w ich przypadku często może zdarzać się naciskanie kilku przycisków jednocześnie.

47
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze