Recenzja BlackBerry Bold 9790

BlackBerry Bold 9790
Smartfon z wysokiej półki cenowej z 2011 roku, który prawie niczym nie odróżnia się od innych słuchawek kanadyjskiego producenta Blackberry (co nie oznacza, że jest zły). Urządzenie wyposażono w sprzętową klawiaturę QWERTY oraz stosunkowo niewielki ekran dotykowy. Jest ono też trochę mniejsze i tańsze od modelu BlackBerry 9900.

1. Wykonanie i wygląd

Telefon jest świetnie wykonany. Można wręcz powiedzieć, że nawet lepiej niż starsze modele kanadyjskiego producenta. Wykorzystane plastiki są wysokiej jakości i trudno im cokolwiek zarzucić. Spasowanie elementów jest wzorowe i nie ma mowy o jakikolwiek trzeszczeniu czy innych, niepożądanych dźwiękach. Niestety, telefon wygląda bardzo podobnie do innych słuchawek producenta, co może powodować pewne znużenie.

Klawiatura jak zwykle jest godna naśladowania. Klawisze są dobrze wyprofilowane i korzystanie z nich to czysta przyjemność. Problemy mogą mieć tylko osoby z bardzo dużymi palcami.

51
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze