Recenzja HTC Desire 500

HTC Desire 500
HTC Desire 500 to smartfon ze średniej półki cenowej z 2013 roku, który działa na systemie operacyjnym Android. Model ten skierowany jest dla osoby szukającej niezawodnego urządzenia za rozsądne pieniądze. Od swojego tańszego brata Desire 300, ten model różni się innymi podzespołami i mniejszym ekranem.

1. Wykonanie i wygląd

Obudowę wykonano z błyszczącego plastiku oraz szkła chroniącego ekran. Niestety, jakość zastosowanych materiałów w Desire 500 nie jest tym, do czego HTC zdążyło przyzwyczaić klientów, przez co pokrywa baterii dosyć szybko się brudzi i rysuje. Drażni też odstający obiektyw aparatu, przez który telefon po położeniu na np. stole jest niestabilny. Trzeba jednak przyznać, że smartfon wygląda zjawiskowo m.in. dzięki kolorowym bokom i przypomina smartfony HTC z wyższych półek cenowych. Do tego sprawia wrażenie wykonanego z jednego kawałka materiału. Efekt ten osiągnięto dzięki połączeniu bocznych krawędzi obudowy z pokrywą baterii. Całość jest jednak zdejmowalna dając tym samym dostęp do baterii.

47
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze