Recenzja HTC Titan

HTC Titan
HTC Titan to jeden z największych smartfonów działających na systemie operacyjny Windows Phone 7. Jest to jednocześnie telefon bardzo podobny do androidowego HTC Sensation XL. Niestety, jak każdy telefon z tą platformą, ten również nie otrzymał aktualizacji do Windows Phone 8 i z tego powodu jest on dosyć przestarzały.

1. Wykonanie i wygląd

Obudowa została wykonana z plastiku, gumy, hartowanego szkła Gorilla Glass oraz anodowanego aluminium. To ostatnie znalazło zastosowanie na pokrywie baterii, która przez dosyć kanciaste zakończenia może szybko się porysować. Poza tym wygląd smartfona jest dosyć pospolity. Na pochwałę zasługuje zastosowanie dużego ekranu (4,7 cala) przy stosunkowo niedużym powiększeniu gabarytów urządzenia.

46
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze