Recenzja Nokia C5-03

Nokia C5-03
Nokia C5-03, to budżetowy smartfon z 2010 roku, pozbawiony sprzętowej klawiatury. Korzysta on z przestarzałego systemu operacyjnego Symbian, który lata świetności ma już daleko za sobą. Z tego powodu model ten nie jest zbyt interesujący i szukając taniego smartfona również warto rozejrzeć się za czymś innym (np. działającym na Androidzie HTC Desire 300).

1. Wykonanie i wygląd

Telefon niemal w całości wykonany z błyszczącego plastiku. Gdy jest czysty, prezentuje się ładnie. Niestety, łatwo jest porysować obudowę, a wtedy wygląda ona co najmniej nieestetycznie. Kolejnym problemem jest pokryty miękkim tworzywem ekran, który również jest podatny na zarysowania. Sama słuchawka jest bardzo lekka (93 g) i kompaktowa, dzięki czemu łatwo obsługiwać ją jedną dłonią. Wizualnie telefon jest dosyć przeciętny, chyba że ktoś zdecyduje się na jeden z ładnych, nietypowych kolorów obudowy.

33
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze