Recenzja Nokia Lumia 520

Nokia Lumia 520
Następca całkiem udanego, budżetowego smartfona Lumia 510. W przypadku nowszego modelu użytkownik ma do czynienia ze świeższym Windows Phone 8. Pomimo niskiej ceny jest to całkiem udane i ciekawe urządzenie. Należy jednak pamiętać, że za niewiele większe pieniądze można nabyć trochę lepszą Lumię 620.

1. Wykonanie i wygląd

Lumia 520 jest bardzo dobrze wykonana i przypomina wizualnie droższą Nokią Lumia 620, jednak odróżnia się bardziej kanciastym kształtem. Przy ocenie obudowy należy pamiętać o niskiej cenie telefonu, która pozwala wybaczyć pewne niedociągnięcia. Pokrywę baterii zrobiono z matowego plastiku, który dobrze leży w dłoni. Gdy jest ona założona, obudowa sprawia wrażenie jednobryłowej, co należy zaliczyć na plus. Miłym dodatkiem jest też możliwość obsługi ekranu dotykowego w np. rękawiczkach. Spasowanie elementów stoi na przyzwoitym poziomie – nic nie trzeszczy i się nie ugina.

49
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze