Recenzja Nokia Lumia 800

Nokia Lumia 800
Nokia Lumia 800, to jeden z pierwszych smartfonów wykorzystujących system operacyjny Windows Phone 7. Jest to całkiem udane, niezawodne urządzenie, które przypadnie do gustu mniej wymagającym użytkownikom. Ci bardziej zaawansowani mogą czuć pewien niedosyt ze względu na ograniczenia Windows Phone.

1. Wykonanie i wygląd

Słuchawka w całości wykonana jest z tworzywa sztucznego. Nie jest to jednak tani plastik znany z np. telefonów serii Samsung Galaxy. Poliwęglanowa obudowa jest solidna, matowa i dobrze leży w dłoni. Ekran pokrywa hartowane szkło o podwyższonej odporności na uszkodzenia mechaniczne Gorilla Glass. Wygląd telefonu może się podobać i wyraźnie nawiązuje do większej Nokii Lumii 900. Jest minimalistycznie i prosto, a jednocześnie stylowo.

51
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze