Recenzja Nokia Lumia 920

Nokia Lumia 920
Nokia Lumia 920 była swego czasu smartfonem z najwyższej półki cenowej. Korzysta ona z Windows Phone 8. Na tle konkurencji odróżnia się ona świetnym aparatem, rewelacyjnym wyświetlaczem i ciekawym wzornictwem. Warto jednak wiedzieć o jej następczyni, czyli Nokii Lumii 925, która oferuje jeszcze lepszą jakość zdjęć i obudowę zrobioną z metalu.

1. Wykonanie i wygląd

Obudowa zrobiona jest z jednego kawałka poliwęglanowego tworzywa, która świetnie się prezentuje i jest dostępna w wielu kolorach. Pomimo swojej śliskiej faktury porysowanie jej nie jest proste, a ewentualne rysy i tak będą słabo widoczne (materiał jest barwiony, a nie malowany). Niestety, telefon jest dosyć ciężki – 185 g przy ekranie 4,5 cala, to lekka przesada. Słuchawka ma, niestety, szeroką ramkę dookoła wyświetlacza, co dodatkowo powiększa gabaryty sprzętu. Dużą niedogodnością dla wielu jest też brak dostępu do baterii.

66
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze