Recenzja Samsung Galaxy Ace 3

Samsung Galaxy Ace 3
Smartfon ze średniej półki cenowej z 2013 roku. Jest to kolejny przedstawiciel tej całkiem popularnej linii urządzeń Samsunga. Model ten różni się jednak znacząco od swoich poprzedników i na pierwszy rzut oka można go uznać za przedstawiciela serii Galaxy S. Na rynku są też dwie inne wersje. Jedna obsługuje funkcję dual SIM (S7272), a druga wspiera łączność 4G LTE (S7275).

1. Wykonanie i wygląd

Jak przystało na Samsunga, telefon w całości zrobiono z plastiku (z wyjątkiem ekranu przykrytego szkłem). Jest to tanie, błyszczące tworzywo, które łatwo zarysować. Obudowa wygląda przez to tanio i nieciekawie. Nie mniej, niektórym może się podobać podobieństwo do flagowych modeli producenta. Sporą zaletą Ace 3 są jednak jego niewielkie rozmiary, dzięki czemu telefon bez problemu obsługiwać można jedną ręką.

47
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze