Recenzja Samsung Galaxy Nexus

Samsung Galaxy Nexus
Smartfon, który w 2011 roku należał do wysokiej półki cenowej. Urządzenie działa na pozbawionym nakładki systemie operacyjnym Android, co gwarantuje szybkie i długie wsparcie aktualizacyjne bezpośrednio od Google.

1. Wykonanie i wygląd

Jak przystało na Samsunga, telefon wykonano z plastiku oraz odpornego na zarysowania szkła. Na szczęście, oba materiały są wysokiej jakości i nie dają powodów do narzekań. Pokrywa baterii jest chropowata, dzięki czemu dobrze leży w dłoni i trudno ją uszkodzić. Charakterystyczną cechą Galaxy Nexusa jest delikatnie zagięty ekran. Zabieg ten pozytywnie wpływa na poręczność urządzenia i wygląda niecodziennie. Z nietypowych cech słuchawki trzeba tez wspomnieć o znajdującym się na dolnej krawędzi gnieździe słuchawkowym. Niestety, urządzenie ma też dosyć grube ramki nad i pod wyświetlaczem, które niepotrzebnie powiększają jego gabaryty.

52
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze