Recenzja Samsung Galaxy S2 Plus

Samsung Galaxy S2 Plus
Czyli tzw. odgrzewany kotlet z 2013 roku, który został stworzony na bazie bardzo udanego Samsunga Galaxy SII. Niestety, pomimo prawie dwuletniej różnicy wieku między tymi dwoma modelami, wersja Plus jest pod kilkoma względami gorsza od swojego pierwowzoru! Można też przypuszczać, że powstanie tego urządzenia zaraz przed premierą Samsunga Galaxy S4 miało na celu podtrzymanie rynkowych udziałów producenta i przypomina sytuację z Samsungiem Galaxy S Plus.

1. Wykonanie i wygląd

Model ten prawie niczym nie różni się od swojego pierwowzoru i poza trochę większym ciężarem oraz dodatkowym kolorem obudowy oba modele uznać można za identyczne. Telefon wykonano z przeciętnej jakości plastiku. Najgorsze wrażenie robi jednak elastyczna pokrywa baterii, która zupełnie nie przystoi flagowemu modelowi. Ekran ochrania wzmocnione szkło Gorilla Glass o podwyższonej odporności na zarysowania i stłuczenia. Słuchawka wygląda klasycznie i jest bardzo smukła (niecałe 9 mm grubości), ale wizualnie zdążyła się zestarzeć przez dwa lata.

51
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze