Recenzja Samsung Galaxy Y Duos

Samsung Galaxy Y Duos
Mały, budżetowy smartfon z 2011 roku. Słuchawka działa na systemie operacyjnym Android. Od swojego pierwowzoru (Samsung Galaxy Y) różni się odrobinę większym ekranem, pojemniejszą baterią, aparatem o wyższej rozdzielczości oraz obsługą dwóch kart SIM jednocześnie, od której wzięła się nazwa modelu (duos).

1. Wykonanie i wygląd

Jakość wykonania obudowy jest w miarę przyzwoita (jak na tego producenta). Słuchawkę zrobiono z przeciętnej jakości plastiku, który na tylnej klapce dodatkowo pokryto gumowym tworzywem. Zapewnia ono pewny chwyt, jest przyjemne w dotyku i odporne na zarysowania. Niestety, kiepskie wrażenie robi lakierowana ramka z tworzywa sztucznego, z której z czasem może odchodzić lakier, a do tego wygląda niezbyt stylowo. Słuchawce nie można za to odmówić poręczności. Z łatwością obsługiwać ją można jedną ręką. Do tego dochodzi jej niewielki ciężar (109 gramów) , dzięki któremu zupełnie nie czuje się telefonu w kieszeni, jednak dla niektórych może to być wada.

32
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze