Recenzja Samsung Omnia Lite

Samsung Omnia Lite
Smartfon z 2009 roku, który działa na systemie operacyjnym Windows Mobile 6.5. Z racji swojego wieku jest to raczej nieciekawe urządzenie, które przegrywa z kretesem w konfrontacji z najnowszymi telefonami z Androidem, iOS bądź Windows Phone. Warto wiedzieć, że jest to tańsza i gorsza wersja modelu Samsung Omnia II.

1. Wykonanie i wygląd

Słuchawka zrobiona jest z plastiku przeciętnej jakości. O ile materiały są znośne, tak spasowanie elementów jest bardzo słabe. Ściśnięciu obudowy towarzyszy lekkie trzeszczenie i nie sprawia ona wrażenia zbyt wytrzymałej. Nie cieszy też brak szybki osłaniającej ekran, co szybko prowadzi do jego zarysowania. Telefon jest jednak dosyć stylowy. Długi, wąski ekran nadaje mu klasy, tak samo jak wykorzystanie lakieru przypominającego metal.

34
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze