Recenzja Sony Xperia Miro

Sony Xperia Miro
To budżetowy smartfon z 2012 roku, który może zainteresować mniej wymagających użytkowników. Pomimo sporej konkurencji w tym segmencie rynku (np. Sony Xperia E lub Sony Xperia Tipo) jest on dość charakterystycznym urządzeniem, które odróżnia się stosunkowo dobrym aparatem, ładnym wyglądem i niską ceną.

1. Wykonanie i wygląd

Biorąc pod uwagę cenę słuchawki, trudno się do czegokolwiek przyczepić. Obudowa jest w całości zrobiona z matowego plastiku a ekran przykryto szkłem mineralnym. Niestety, wykorzystane materiały są dosyć podatne na zarysowania. Słuchawka wygląda stylowo, dobrze leży w dłoni i do gustu może przypaść kobietom (głównie ze względu na swoje niewielkie rozmiary). Szczególnie ciekawie prezentują się niewielkie zgrubienie w dolnej części pokrywy baterii oraz zwężenie pod ekranem, które jest dostępne w kilku stylowych kolorach.

43
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze