Recenzja ZTE Light Tab 2

ZTE Light Tab 2
Budżetowy tablet z Androidem z 2012 roku, który pod każdym względem jest przestarzały. Jego jedynymi pozytywnymi cechami są bardzo niska cena i obsługa łączności 3G.

1. Wykonanie i wygląd

Jest poprawne, ale niczym się nie odróżnia od dziesiątek innych, tanich tabletów z Chin. Obudowę w całości zrobiono z dobrej jakości, matowego plastiku. Sprzęt jest jednak dosyć ciężki (np. 160 gramów więcej niż Pentagram Quadra 7 Ultra Slim), ale nie na tyle, żeby powodować dyskomfort. Tablet jest też grubszy od wielu siedmiocalowych konstrukcji konkurencji. Nie mniej, jego stosunkowo małe rozmiary pozwalają na w miarę komfortowe noszenie go w kieszeni marynarki czy niewielkiej damskiej torebce. W awaryjnej sytuacji może on nawet zastąpić telefon.

44
Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Android...

Komentarze