Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

​Huawei rozpoczyna rekrutację 100 pracowników w naszym kraju

Chcesz pracować w punkcie sprzedażowym jednego z większych producentów elektroniki na świecie? Firma Huawei poinformowała właśnie, że na początku grudnia rozpocznie rekrutację w 11 największych miastach w Polsce. Poszukiwani są specjaliści do spraw sprzedaży i Regionalni Menadżerowie do spraw sprzedaży.

Aby rozpocząć pracę w jednym ze sklepów Huawei należy udać się na rekrutację w takich miastach, jak: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Wrocław, Łódź, Poznań, Katowice, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz i Białystok. Osoby, które pozytywnie przejdą zadania postawione przez producenta zatrudnione zostaną na podstawie umowy o pracę z firmą Adecco, która ma być pośrednikiem pomiędzy Huawei’em a pracownikiem.

Obecnie udział urządzeń firmy Huawei na polskim rynku wynosi aż 23%. Przez ostatnie dwa lata wzrósł on z 8%, które zanotowała firma we wrześniu 2015 roku.

Cieszymy się, że możemy zaoferować nowe miejsca pracy i inwestujemy w lokalny rynek pracy. Zapraszamy ambitnych, przebojowych kandydatów, którzy chcą rosnąć razem z nami w branży nowych technologii i być częścią innowacyjnego biznesu – mówi Dorota Natalia Haller, dyrektor marketingu i komunikacji w Huawei CBG Polska.

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close