1500 złotych do wzięcia z Luną

1500 złotych do wzięcia z Luną

Firma myPhone namawia do spełnienia marzeń. W specjalnym konkursie można wygrać 1500 złotych na zaplanowany wcześniej cel.

Z okazji pojawienia się na polskim rynku phabletów Luna producent tego modelu, firma myPhone przygotowała konkurs.

Organizatorzy zabawy podkreślają, że może w niej uczestniczyć każdy, niezależnie od tego czy kupi myPhone Luna czy też nie. Aby wystartować w konkursie o nazwie Luna Made My Day, który potrwa do 25 października 2014 roku trzeba wejść na stronę www.lunamademyday.pl i zaprezentować w formie filmiku, zdjęcia lub opisu pomysł na to, w jaki sposób można wydać w fajny sposób kwotę 1500 złotych. Skąd wzięła się ta suma? Otóż chodzi o pieniądze, które zdaniem myPhone można zaoszczędzić kupując model Luna zamiast drogiego smartfona znanej marki o zbliżonych parametrach.

Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń jury zdecyduje o tym kto wykazał się największą inwencją. Zwycięzca otrzyma w nagrodę phablet Luna, a także wspomnianą już kwotę 1500 złotych, którą będzie mógł wydać w sposób opisany wcześniej w zgłoszeniu do konkursu.

Phablet Luna miał niedawno swoją rynkową premierę. Jego pełną specyfikację Teleguru zamieszcza na stronie pod tym adresem: https://teleguru.pl/telefony-pozostali/myphone-luna.

Źródło: myPhone

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
44.76%
141 głosy
16.51%
52 głosy
23.49%
74 głosy
15.24%
48 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top