Wiadomości

21 marca poznamy nowości Apple

Apple potwierdziło dotychczasowe spekulacje – 21 marca w kampusie firmy w Kalifornii zaprezentowane zostaną nowe urządzenia. Co dokładnie ujrzymy na konferencji?

Tego dnia spodziewana jest prezentacja nowego smartfona z 4-calowym ekranem, który otrzyma nazwę iPhone 5se lub po prostu iPhone SE (Special Edition) i będzie oferował design z iPhone’a 5s, aparat z iPhone’a 6 (8 Mpix), a także procesor Apple A9, 16 i 64 GB pamięci wewnętrznej, moduł NFC oraz wsparcie dla Apple Pay. Kolejną nowością ma być iPad Pro w nieco mniejszym, 9.7-calowym formacie, wyposażony w układ Apple A9X, cztery głośniki stereo, główny aparat fotograficzny z lampą LED, złącze Smart Connector. Ponadto, nie powinno zabraknąć obsługi ekranu rysikiem Apple Pen. Na konferencji powinniśmy też poznać odświeżony zestaw akcesoriów dla Apple Watch (m.in. paski wykonane z nowych materiałów) oraz nowe wersje MacBooków z linii Air i Pro. Niewykluczone jednak, że Apple po raz kolejny zaskoczy nas czymś jeszcze.

Źródło: Apple, własne

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close