Wiadomości

6,5-calowy iPhone na renderach

W tym roku Apple planuje zaprezentować trzy nowe iPhone’y – 6,1-calowy model z ekranem IPS LCD, 6,5-calowego następcę iPhone’a X oraz kompaktową, 5,8-calową propozycję. Do internetu trafiły rendery przedstawiające możliwy wygląd największego z tegorocznych smartfonów firmy z Cupertino.

6,5-calowy iPhone będzie korzystać z panelu OLED, a jego wzornictwo będzie bardzo podobne do modelu X. Nie zabraknie wcięcia w górnej krawędzi ekranu oraz pionowo ułożonych aparatów na tylnym panelu, a także cienkich ramek wokół wyświetlacza. Wcięcie w ekranie będzie ponownie służyć jako miejsce na czujniki wymagane do działania funkcji rozpoznawania twarzy Face ID, przedni aparat oraz głośnik do rozmów.

Source: Mysmartprice
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close