ABOnamentowy Plush z no limit i darmowym zestawem social media

news-plush-abo-1

Plus uruchomił ofertę Plush ABO, mającą połączyć zalety abonamentu i prepaidu. Podzielona została na trzy warianty z nieokreślonym czasem umowy oraz jedną opcję na 24 miesiące, w której znajdziemy dodatkowe korzyści.

Nowy Plush ABO pozwala wybrać abonament za 10, 20 i 25 zł w ofercie na czas nieokreślony, a także za 25 zł w umowie na 24 miesiące. Tak przedstawiają się szczegóły:

Istnieje możliwość obniżania i podnoszenia miesięcznej opłaty poprzez zmianę swojego pakietu oraz „wakacji od ABO” (zawieszenie abonamentu; dostępne w wersji na czas nieokreślony i dowolną ilość razy). Wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści WAKACJE pod numer 80666.

news-plush-abo ABOnamentowy Plush z no limit i darmowym zestawem social media

Za lojalność w najwyższej opcji Plush ABO na czas nieokreślony dostaje się dodatkowe gigabajty: po 3 miesiącach + 2 GB miesięcznie, po 6 miesiącach + 2 GB, po roku ponownie + 2 GB, a po dwóch latach jeszcze dodatkowe 4 GB, co razem z pakietem podstawowym daje 20 GB do wykorzystania miesięcznie.

Dodatkowo w ofercie Plush ABO za 25 zł (obydwa warianty), w przypadku gdy klient zdecyduje się wziąć dwa abonamenty, miesięczna opłata wynosi 20 zł za każdy.

Więcej informacji:

Źródło: Plus

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
2 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top