Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Aby do lata: Internet LTE 50 GB przez 6 miesięcy bez opłat w Plusie

Polkomtel oraz Cyfrowy Polsat już szykują się na ocieplenie – w oczekiwaniu na gorące lato proponują promocję na Internet LTE Plus.

Oferta dostępna jest wyłącznie za pośrednictwem serwisów internetowych Cyfrowego Polsatu i Plusa. Promocja dotyczy ofert z mobilnymi lub stacjonarnymi routerami oraz umów zawieranych na 24 miesiące.

Telewizja w promocji

Nabywca usługi przez pierwsze 6 miesięcy nie będzie płacić abonamentu. Bez opłat przez dwa miesiące będzie mógł także korzystać z pakietów ipla Filmy i seriale, ipla Wiedza news rozrywka oraz ipla Dzieci. Promocyjną cenę można uzyskać także na pakiet HBO GO, oferowany przez 3 miesiące bez opłat, po upływie 3 miesięcy – za 20 zł/miesięcznie.

Opłaty za usługę

Podstawowy pakiet usług kosztuje z fakturą elektroniczną 49,99 zł miesięcznie (z obowiązkowym routerem: 63,49 zł). Pomimo limitu 50 GB danych można korzystać z połączeń z pełną wydajnością sieci nawet po przekroczeniu wielkości pakietu danych, bez dodatkowych opłat. Promocyjna cena na usługi Internet LTE 50 GB będzie obowiązywać do 2 lutego 2017 roku.

Źródło: Plus

Back to top button