TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Acer kusi zapowiedzią nowych urządzeń, które pojawią się na MWC 2015

Acer kusi zapowiedzią nowych urządzeń

Tajwański producent poważnie przygotowuje się do zbliżających się targów elektronicznych w Barcelonie. Na pewno ujrzymy smartfony z Windows Phone oraz oparte na Androidzie urządzenia serii Liquid. Dziś Acer podzielił się małym zwiastunem tego, czego można się spodziewać.

Grafika (plakat) pojawiła się na facebookowym profilu Acer Malaysia. Przedstawia ona przynajmniej dwa różne urządzenia. Na zbliżeniach widać konkretne ich elementy, jak np. aparat, co może oznaczać, że producent ma w tej kwestii coś ciekawego do pokazania (pochwalenia się). Widać też metalową ramkę wokół obudowy smartfona. Co ciekawe, we wpisie na portalu społecznościowym zdjęcie to zostało podpisane słowami sugerującymi, że na MWC 2015 ujrzymy nie tylko nowe smartfony, ale i elektronikę noszoną (wearables).

news-acer-teaser-mwc Acer kusi zapowiedzią nowych urządzeń, które pojawią się na MWC 2015Na tę chwilę brakuje konkretnych informacji dotyczących nowych produktów Acera. Firma trzyma wszystko w tajemnicy i jedynie od czasu do czasu wypuszcza do sieci tego typu zapowiedzi lub wypowiada się na temat swoich nadchodzących urządzeń. Rozwiązania tych zagadek należy się spodziewać na konferencji Acera już w niedzielę, 1 marca.

Źródło: Acer Malaysia

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
22.81%
39 głosy
20.47%
35 głosy
35.09%
60 głosy
21.63%
37 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top