Wiadomości

Acer kusi zapowiedzią nowych urządzeń, które pojawią się na MWC 2015

Tajwański producent poważnie przygotowuje się do zbliżających się targów elektronicznych w Barcelonie. Na pewno ujrzymy smartfony z Windows Phone oraz oparte na Androidzie urządzenia serii Liquid. Dziś Acer podzielił się małym zwiastunem tego, czego można się spodziewać.

Grafika (plakat) pojawiła się na facebookowym profilu Acer Malaysia. Przedstawia ona przynajmniej dwa różne urządzenia. Na zbliżeniach widać konkretne ich elementy, jak np. aparat, co może oznaczać, że producent ma w tej kwestii coś ciekawego do pokazania (pochwalenia się). Widać też metalową ramkę wokół obudowy smartfona. Co ciekawe, we wpisie na portalu społecznościowym zdjęcie to zostało podpisane słowami sugerującymi, że na MWC 2015 ujrzymy nie tylko nowe smartfony, ale i elektronikę noszoną (wearables).

news-acer-teaser-mwcNa tę chwilę brakuje konkretnych informacji dotyczących nowych produktów Acera. Firma trzyma wszystko w tajemnicy i jedynie od czasu do czasu wypuszcza do sieci tego typu zapowiedzi lub wypowiada się na temat swoich nadchodzących urządzeń. Rozwiązania tych zagadek należy się spodziewać na konferencji Acera już w niedzielę, 1 marca.

Źródło: Acer Malaysia

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close