Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

(Aktualizacja) Samsung wycofuje Note’a 7 ze sprzedaży

Samsung wzywa wszystkich partnerów globalnych do zaprzestania sprzedaży i wymiany Note 7, do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego.

Oto treść oficjalnego komunikatu firmy:„Współpracujemy z odpowiednimi organami nadzoru w celu wyjaśnienia przyczyn zgłoszonych ostatnio incydentów dotyczących Note 7. Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas najważniejsze. Z tego powodu Samsung zwraca się do wszystkich operatorów i sprzedawców na całym świecie o wstrzymanie sprzedaży i wymiany Note 7 do czasu zakończenia postępowania wyjaśniającego.Dokładamy wszelkich starań, aby wraz z właściwymi organami nadzoru wyjaśnić tę sytuację.
, a także skorzystać z dostępnych środków zaradczych.
Informacja dla klientów z Polski: w najbliższym czasie podamy bardziej szczegółowe informacje dotyczące Note 7, które znajdują się w posiadaniu lub zostały zamówione przez polskich klientów’.
Samsung podjął decyzję o zakończeniu produkcji Galaxy Note 7. Klienci w Polsce będą mogli zażądać zwrotu pieniędzy lub wymiany na Galaxy S7 edge. Wkrótce mają zostać przekazane szczegóły całego procesu.

Źródło: Samsung

0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close