Wiadomości

Alcatel – z chińskich do chińskich rąk

Chińska firma China Huaxin przejęła większość udziałów w spółce Alcatel – Lucent Enterprise zajmującej się komunikacją multimedialną i sieciami dla przedsiębiorstw.

Wartość transakcji oszacowano na ponad 200 milionów euro. W ramach umowy handlowej Alcatel – Lucent będzie nadal udziałowcem działu Enterprise, ale będzie posiadał mniejszościowy pakiet.

W komunikacie obu partnerów podano, że Alcatel – Lucent Enterprise będzie się zajmować poszukiwaniem możliwości rozwoju na wysoko rozwiniętych rynkach na całym świecie. Siedzibą spółki będzie miasto Colombes w pobliżu Paryża. W firmie pracuje obecnie około 2700 osób na całym świecie, które obsługują aktywność Alcatel – Lucent Enterprise w ponad 80 krajach.
Lista recenzji telefonów i smartfonów tego producenta znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: Alcatel – Lucent

Tagi

Tomasz Słowik

Wcześniej redaktor i korektor w jednym. Obecnie tester gier komputerowych. Fan urządzeń mobilnych, komputerów oraz elektronicznej rozrywki. Gracz z zawodu i zamiłowania, którego spotkać można na wirtualnych polach bitew w War Thunder. Użytkownik i zwolennik niezmodyfikowanego nakładkami Androida.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close