TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Alto’s Odyssey zostanie wydane na platformę Android

Przyjemna gra ze snowboardem w tle – Alto’s Odyssey już w przyszłym miesiącu pojawi się na Androidze.

Alto’s Odyssey jest dostępne na iOS od lutego. Jednakże po raz kolejny Team Alto nawiąże współpracę z Noodlecake Studios, aby poradzić sobie z przeniesieniem kolejnej części gry na platformę Android. Podobnie jak wcześniejsza wersja Alto’s Adventure, gra ukarze się w Google Play bezpłatnie, z reklamami i zakupami w aplikacji. Należy tu wspomnieć że na iOS jest ona dostępna jako jednorazowy zakup. Prawdopodobnie model free-to play na Androidzie jest spowodowany problemem piractwa, który nęka tę platformę. Alto’s Odyssey od początku roku zbiera pozytywne recenzje, jako satysfakcjonująca kontynuacja, która potrafi rozszerzyć oryginał w nowy, lepszy sposób, jednocześnie nie tracąc żadnych świetnych mechanik z poprzedniej części.

altos_odyssey_android_preregister.0 Alto’s Odyssey zostanie wydane na platformę Android


Nie ma
jeszcze dokładnej daty wydania, jedyna informacja to „przyszły miesiąc”, ale Alto’s Odyssey jest już w kolejce do wstępnej rejestracji w Google Play.

Źródło: TheVerge

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top