Wiadomości

Alto’s Odyssey zostanie wydane na platformę Android

Przyjemna gra ze snowboardem w tle – Alto’s Odyssey już w przyszłym miesiącu pojawi się na Androidze.

Alto’s Odyssey jest dostępne na iOS od lutego. Jednakże po raz kolejny Team Alto nawiąże współpracę z Noodlecake Studios, aby poradzić sobie z przeniesieniem kolejnej części gry na platformę Android. Podobnie jak wcześniejsza wersja Alto’s Adventure, gra ukarze się w Google Play bezpłatnie, z reklamami i zakupami w aplikacji. Należy tu wspomnieć że na iOS jest ona dostępna jako jednorazowy zakup. Prawdopodobnie model free-to play na Androidzie jest spowodowany problemem piractwa, który nęka tę platformę. Alto’s Odyssey od początku roku zbiera pozytywne recenzje, jako satysfakcjonująca kontynuacja, która potrafi rozszerzyć oryginał w nowy, lepszy sposób, jednocześnie nie tracąc żadnych świetnych mechanik z poprzedniej części.


Nie ma
jeszcze dokładnej daty wydania, jedyna informacja to „przyszły miesiąc”, ale Alto’s Odyssey jest już w kolejce do wstępnej rejestracji w Google Play.

Źródło: TheVerge

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
  • x

Back to top button
Close