Wiadomości

Always-On prawdopodobnie nie trafi na starsze smartfony Samsunga

Wraz z Galaxy S7 i S7 Edge Samsung wprowadził funkcję stale aktywnego ekranu zwaną Always-On. Jak się okazuje, skorzystają z niej tylko posiadacze najnowszych modeli.

Wykorzystując zalety panelu AMOLED, Samsung przygotował znaną z niektórych konkurencyjnych smartfonów funkcję Always-On, która pozwala na nieustanne wyświetlanie na wygaszonym ekranie takich informacji jak data, godzina, pogoda czy powiadomienia z aplikacji. Co ważne, odpowiednie widżety mają zużywać zaledwie około 1% baterii na godzinę. Wszyscy, którzy oczekiwali pojawienia się Always-On w smartfonach z rodziny Galaxy S6 lub innych, jeszcze starszych modelach, poczują się jednak zawiedzeni. Z informacji Sammobile wynika, że funkcja najprawdopodobniej pozostanie ekskluzywna dla Galaxy S7 i S7 Edge i nie będzie rozpowszechniona w formie aktualizacji oprogramowania.

Źródło: Sammobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close