TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Amazon szykuje 10-calowy tablet

Amazon szykuje 10-calowy tablet

Amazon porzucił pracę nad nowymi smartfonami, ale ma w rękawie kilka innych projektów, które powinny zainteresować fanów marki. Jednym z nich jest tablet z ekranem o przekątnej 10 cali, który odznacza się schludnym designem i zmodyfikowaną wersją Androida.

Mający dobrą reputację, jeśli chodzi o dostarczanie wiarygodnych informacji o nowych urządzeniach przed ich premierą, Evan Blass (@evleask) zaprezentował na swoim Twitterze zdjęcie nadchodzącego tabletu Amazona o nazwie Kindle Fire. Niestety, oprócz wyglądu urządzenia i wielkości jego ekranu, nie podane zostały żadne dane dotyczące specyfikacji. Możemy jednak zauważyć, że tablet działa pod kontrolą mocno zmodyfikowanego systemu Android Lollipop, który dodatkowo znacznie różni się od dotychczas stosowanego przez Amazon Fire OS-a. Przede wszystkim, powyżej ikon zamieszczono szereg zakładek, które najprawdopodobniej pozwalają na szybkie przełączanie się pomiędzy odpowiednimi kategoriami aplikacji i multimediów – np. książkami, filmami, grami czy muzyką. Po spektakularnym fiasku smartfona Fire Phone, Amazon chce jeszcze bardziej skupić się na rynku tabletów i podbić ten segment. Czy mu się to uda? Okaże się po premierze, która powinna nastąpić tuż przed końcem roku.

Źródło: Techno Buffalo

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
14.29%
1 głosy
28.57%
2 głosy
14.29%
1 głosy
42.85%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top