Android Lollipop z nakładką Samsunga na przykładzie Galaxy S5

Android Lollipop z nakładką Samsunga na przykładzie Galaxy S5

Android 5.0 Lollipop to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana aktualizacja systemu od czasów wersji Jelly Bean. Kilka dni temu pojawił się materiał prezentujący działanie nowej edycji systemu z nakładką na interfejs Samsunga.

Samsung udoskonalił wiele elementów interfejsu od momentu pierwszych zapowiedzi i wczesnych konceptów Touchwiza dla Lollipopa w Galaxy S5. Wzrosła płynność animacji, pojawiła się nowa czcionka systemowa oraz wprowadzono wiele poprawek w kwestii wygody użytkowania interfejsu. To oczywiście tylko kilka z nowości i ulepszeń.

Inżynierowie koreańskiego producenta starali się jak najlepiej dopracować wszelkie funkcje oraz zintegrować nakładkę TouchWiz z nową wersją Androida. Efekty ich pracy można zobaczyć na poniższym materiale.

Użytkownicy Samsunga Galaxy S5 na całym świecie z pewnością oczekują najnowszej aktualizacji systemowej i wygląda na to, że nie powinni być zawiedzeni. Dokładna data premiery Android Lollipop 5.0 dla topowego smartfona koreańskiego producenta nie jest jeszcze znana. Spekuluje się, że może to nastąpić jeszcze w grudniu tego roku.

Źródło: GSMArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
24.03%
143 głosy
24.87%
148 głosy
24.37%
145 głosy
26.73%
159 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top