Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Android Lollipop z nakładką Samsunga na przykładzie Galaxy S5

Android 5.0 Lollipop to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana aktualizacja systemu od czasów wersji Jelly Bean. Kilka dni temu pojawił się materiał prezentujący działanie nowej edycji systemu z nakładką na interfejs Samsunga.

Samsung udoskonalił wiele elementów interfejsu od momentu pierwszych zapowiedzi i wczesnych konceptów Touchwiza dla Lollipopa w Galaxy S5. Wzrosła płynność animacji, pojawiła się nowa czcionka systemowa oraz wprowadzono wiele poprawek w kwestii wygody użytkowania interfejsu. To oczywiście tylko kilka z nowości i ulepszeń.

Inżynierowie koreańskiego producenta starali się jak najlepiej dopracować wszelkie funkcje oraz zintegrować nakładkę TouchWiz z nową wersją Androida. Efekty ich pracy można zobaczyć na poniższym materiale.

Użytkownicy Samsunga Galaxy S5 na całym świecie z pewnością oczekują najnowszej aktualizacji systemowej i wygląda na to, że nie powinni być zawiedzeni. Dokładna data premiery Android Lollipop 5.0 dla topowego smartfona koreańskiego producenta nie jest jeszcze znana. Spekuluje się, że może to nastąpić jeszcze w grudniu tego roku.

Źródło: GSMArena

Tagi
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close