Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Andy Rubin wraca po przerwie do pracy w swojej firmie

Zgodnie z informacjami w serwisie Recode.net, założyciel Essentiala Andy Rubin wrócił do pracy w swojej firmie po prawie dwóch tygodniach nieobecności. Absencja przedsiębiorcy w Essentialu miała mieć rzekomo związek z zarzutami dotyczącymi jego „niewłaściwych” stosunków z jedną z współpracowniczek Andy’ego Rubina w Google’u, w którym pracował do 2014 roku.

Współtwórca Androida tłumaczył swoją nieobecność w Essentialu koniecznością rozwiązania „spraw personalnych”. Zgodnie z tym, co pisze Recode.net, przedsiębiorca powrócił do swojej firmy w piątek. Okazuje się, że jego nieobecność była związana ze śledztwem Google’a w sprawie zarzutów sformułowanych przeciwko Andy’emu Rubinowi przez jego współpracowniczkę z amerykańskiej korporacji. Zarzuty nie dotyczą przestępstw na tle seksualnym, ale mówią o „niewłaściwym i niezdroworozsądkowym” zachowaniu szefa Essentiala wobec tej osoby.

Współtwórca Androida opuścił Google’a w 2014 roku po 9 latach pracy w amerykańskiej firmie. W tym czasie nigdy nie zarzucano mu niewłaściwego czy nieprofesjonalnego zachowania wobec innych pracowników.

Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close