Wiadomości

Apple dba o wygląd opakowań akcesoriów

Apple potrafi być niezwykle drobiazgowe i stara się, aby wszystko, co związane z ich marką prezentowało się jak najbardziej stylowo, a przy okazji wzajemnie się uzupełniało. Teraz elementem strategii stały się opakowania akcesoriów firm trzecich.

Nowo zaprojektowane pudełka zaczęły już pojawiać się w niektórych punktach Apple Store w Nowym Jorku. Prezentują się one zgodnie z duchem Apple. Jest więc minimalistycznie, schludnie, a dominującym kolorem jest biel. Dodatkowo, na każdym z nich zastosowana jest identyczna, prosta czcionka. Na środku zaś umieszczone są zdjęcia danego produktu. Pierwszymi akcesoriami, które mogą pochwalić się innym designem kartonika są m.in. etui ładujące od Mophie, pokrowce na laptopa od Tech21 oraz klawiatury do iPada firmy Logitech. news-apple-akcesoria-opakowania-1W nadchodzących tygodniach lista odpowiednio dostosowanych artykułów przeznaczonych dla iUrządzeń będzie się stale powiększać, a zmiany obejmą wszystkie placówki Apple Store.

Źródło: 9to5Mac

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close