TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Apple dba o wygląd opakowań akcesoriów

Apple dba o wygląd opakowań akcesoriów

Apple potrafi być niezwykle drobiazgowe i stara się, aby wszystko, co związane z ich marką prezentowało się jak najbardziej stylowo, a przy okazji wzajemnie się uzupełniało. Teraz elementem strategii stały się opakowania akcesoriów firm trzecich.

Nowo zaprojektowane pudełka zaczęły już pojawiać się w niektórych punktach Apple Store w Nowym Jorku. Prezentują się one zgodnie z duchem Apple. Jest więc minimalistycznie, schludnie, a dominującym kolorem jest biel. Dodatkowo, na każdym z nich zastosowana jest identyczna, prosta czcionka. Na środku zaś umieszczone są zdjęcia danego produktu. Pierwszymi akcesoriami, które mogą pochwalić się innym designem kartonika są m.in. etui ładujące od Mophie, pokrowce na laptopa od Tech21 oraz klawiatury do iPada firmy Logitech. news-apple-akcesoria-opakowania-1 Apple dba o wygląd opakowań akcesoriówW nadchodzących tygodniach lista odpowiednio dostosowanych artykułów przeznaczonych dla iUrządzeń będzie się stale powiększać, a zmiany obejmą wszystkie placówki Apple Store.

Źródło: 9to5Mac

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
10%
1 głosy
20%
2 głosy
40%
4 głosy
30%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top