Apple naprawia za darmo iPhone’y uszkodzone przez huragan

test-apple-iphone-7-plus (26)

W sieci pojawiają się pogłoski, że Apple naprawia za darmo iPhone’y uszkodzone w wyniku huraganu Harvey. Producent nie potwierdził jeszcze tych doniesień.

Choć Apple nie mówi o tym głośno, to wśród czytelników zagranicznych portali technologicznych są osoby, które twierdzą, że producent naprawia za darmo urządzenia zniszczone przez wodę i uszkodzenia mechaniczne. Jak zauważa serwis 9to5Mac, żaden z tych dwóch typów uszkodzeń nie jest objęty gwarancją producenta. Jeśli więc prawdą jest, że Apple naprawia bezpłatnie smartfony, to jest to miły gest ze strony producenta. Oczywiście, jak nietrudno się domyślić, decyzja o naprawie urządzeń za darmo nie została podjęta li tylko z altruistycznych pobudek – może to być również szansa dla firmy, by ocieplić jej wizerunek.

Gubernator Teksasu Greg Abbott poinformował, że huragan Harvey spowodował zniszczenia szacowane na 150-180 miliardów dolarów. Do tej pory odnotowano przynajmniej 47 przypadków śmiertelnych; niszcząca siła pozbawiła dachu nad głową ponad 43 tysiące osób.

Source: Ubergizmo

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
1 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top