TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Apple Pay niezwykle popularne wśród użytkowników Apple Watch

Apple Pay niezwykle popularne wśród użytkowników Apple Watch

Opublikowany przez Wristly raport dowodzi, że przyjęcie Apple Pay przez posiadaczy Apple Watcha jest bardzo imponujące i równie zaskakujące. Użytkownicy zegarka są bardziej skłonni do płacenia za zakupy przy pomocy wspomnianej usługi niż innymi metodami.

Przeprowadzona na tysiącu osób ankieta wykazała, że 19% posiadaczy Watcha właśnie na nim po raz pierwszy zetknęła się z Apple Pay, zaś 80% użytkowników miało już okazję skorzystać z mobilnych płatności w przeszłości. Regularne korzystanie z usługi wyraziło 78% osób mających Apple Watcha twierdząc, że używa jej przynajmniej raz na tydzień. Wśród przebadanych osób znalazło się też 20% respondentów, którzy jeszcze nie mieli okazji wypróbować Apple Pay, jako główny powód podając brak wsparcia dla ich banku. Jedynie około 5% użytkowników Apple Watch stwierdziło, że raczej nie skorzysta z Apple Pay. Co bardziej zaskakujące, aż 62% posiadaczy smartwatcha preferuje dokonywanie transakcji ze sprzedawcami umożliwiającymi płacenie przez Apple Pay, aniżeli innymi, którzy jeszcze tej usługi nie wprowadzili. Natomiast 86% ankietowanych przy płaceniu za zakupy w pierwszej kolejności sprawdza, czy jest możliwość skorzystania z systemu Apple.

Źródło: TechCrunch

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
33.33%
2 głosy
16.67%
1 głosy
16.67%
1 głosy
33.33%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top