Apple prezentuje iPhone’a 7 w edycji RED i nowego iPada

iphonw

Apple zaprezentował iPhone’a 7 i i’Phone’a 7 Plus w edycji (PRODUCT)RED. Telefony w pięknym, czerwonym kolorze trafią do sklepów już w ten piątek. Oprócz tego, firma zdradziła nieco szczegółów na temat najnowszego modelu iPada.

Dobra wiadomość dla fanów marki Apple. Producent zapowiedział właśnie nową wersję zeszłorocznych i’Phone’ów 7 i 7 Plus.  Telefony w edycji (PRODUCT)RED są efektem współpracy Apple’a z organizacją RED, która walczy z AIDS. Producent iPhone’ów wspiera tę instytucję już od 10 lat, jednak do tej pory w ramach czerwonej edycji sprzedawany był jedynie iPod nano i akcesoria. Teraz po raz pierwszy Apple zdecydował się na wypuszczenie w tej serii swojego głównego produktu. Kupując urządzenia i akcesoria od Apple’a w czerwonej wersji kolorystycznej, wspieramy organizację RED.

Poza stylowym kolorem, telefony nie różnią się niczym od modeli z zeszłego roku. Pierwszy z nich, iPhone 7, jest dostępny w dwóch wersjach: z 128 i 256 GB pamięci – tak samo, jak jego większy brat bliźniak, iPhone 7 Plus. Przedsprzedaż telefonów w edycji RED ma ruszyć 24 marca o 8:01 czasu pacyficznego (w Polsce będzie to godzina 16:01).

Kolejną z nowości zapowiadanych przez Apple jest iPad z 64-bitowym procesorem A9 i wyświetlaczem Retina o przekątnej 9,7 cala. Bateria urządzenia pozwala na 10 godzin pracy i jest  ono wyposażone w czytnik linii papilarnych. Polskie ceny iPada zaczynają się od 1799 złotych (wersja 32 GB).

Źródło: Phonearena, Puls

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
60%
3 głosy
20%
1 głosy
20%
1 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top