Wiadomości

Apple prezentuje nową wersję iOSa

Firma z Cupertino przekazała dziś do dyspozycji swoich klientów system iOS 11.3. Nowa wersja oprogramowania dostępna jest na iPady i iPhony.

Najnowszy mobilny system operacyjny Apple ma być nieco lepiej zoptymalizowany od poprzedniej wersji. Ponadto użytkownik dostanie nowe opcje prywatności oraz obsługę emoji i nowe opcje w Apple Music, między innymi możliwość odtwarzania teledysków. Od teraz znacznie wygodniej będzie również sprawdzać stan naszej baterii. W ustawieniach urządzenia znajdziemy sporo statystyk, które pozwolą ocenić, jak bardzo jest ona zużyta i czy powinniśmy udać się już na jej wymianę do autoryzowanego serwisu.

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close